ÖZ-GARANTİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

ADRES: ABDÜL GAFFAR OKAN CAD. HALK EĞİTİM MERKEZİ KARŞISI K-1 NO:1 MERKEZ / ŞIRNAK

TELEFON: 0486 216 38 08

FAX: 0486 216 38 08

GSM:0542 413 73 00

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM, SAĞLIK, SEYAHAT, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA GİBİ HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ.

Firma Profil: Çağdaş Sigortacılığın Merkezi olma , kurumsal hedefi ile hareket eden  ÖZ-GARANTİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ insan kaynaklarına özel bir önem vermektedir. Yoğun rekabet ortamında müşterilerimize sunduğumuz satış ve satış sonrası hizmet kalitesinin mükemmelleştirilmesi doğrultusunda “Toplam Kalite Yönetimi” felsefesinde uygulanması gerekli görüldüğünden ISO 9000 standartları için yoğun çalışmalar yapılmaktadır. ÖZ-GARANTİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ kullanmakta olduğu gelişmiş bilgisayar teknolojisi ile hizmette zamanla yarışmaktadır. Günün 24 saati tüm bilgiler bilgisayar ortamında oluşturulmakta ve değerlendirilmektedir. Ülkemizde acentelerini internet üzerinden on-line ile birbirine bağlayan ilk sigorta şirketi gene ÖZ-GARANTİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ’dİr.
ÖZ-GARANTİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ, gerek müşterileri ve gerekse üretim kanalları için en yakın “Danışma Merkezi” dir. Sigortalıların her türlü riskini özel bir anlayışla takip etmenin yanısıra “Risk Mühendisliği” hizmeti ile de müşterilerinin risk ve ihitiyaçlarına en uygun, en düşük maliyetli butik çözümler üretmektedir.

Daha Büyük Haritayı Görüntüle

Bir cevap yazın