SÜMERLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

ADRES: ORMAN İŞTELME MÜD. KARŞISI KIZILTEPE KAVŞAGI KANZA APT. YENİŞEHİR  MARDİN

TELEFON: 0482 213 63 83

FAX: 0482 212 62 83

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM, SAĞLIK, SEYAHAT, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA VS. TÜM SİGORTACILIK HİZMETLERİ.

Firma Profil:

  • İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sigorta ihtiyacınızı tam ve doğru olarak tespit etmek,
  • Dürüst ve şeffaf bir çalışma ile ihtiyaçlarınıza en kısa sürede en etkin çözümü üretmek,
  • Satış sonrası müşteri memnuniyeti politikalarımız doğrultusunda şikayet ve isteklerinize hızlı çözümler üretmek
  • Sigorta sektöründe meydana gelen değişiklikler ve gelişmelerden müşterilerimizi anında haberdar etmek,

MİSYONUMUZ

  • Sigorta sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak
  • Müşteri memnuniyeti ilkelerimizden asla ödün vermemek
  • Sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip edip sürekli güncel kalmak
  • Rekabetçi ve amatör ruhumuzu koruyarak müşterilerimize her zaman en ekonomik ve doğru ürünleri sunmak

Tüm müşterilerimizin taleplerini zamanında ve doğru tespit edip, uygulayan ve devamında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan firmamız, gün geçtikçe genişleyen ürün ve hizmet portfoyü ile büyümeye ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 

GÖKÇELİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

ADRES: ATATÜRK BULVARI DÜNDARLAR APT. K-3 NO:8  KIZILTEPE  MARDİN

TELEFON: 0482 312 79 59

FAX: 0482 312 79 59

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK,  SAĞLIK, SEYAHAT, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA VS. TÜM SİGORTACILIK HİZMETLERİ.

Firma Profil: GÖKÇELİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.  dönemin ekonomisinde yaşanan ciddi daralma ve sektörel sıkıntılara rağmen her geçen yıl potansiyelini hiç arayış içinde  olmamasına rağmen, sürekli artırmıştır. Sektördeki birçok meslektaşının aksine, tek şirketle çalışmak suretiyle sigorta aracılık hizmetini en iyi şekilde ifa etmiştir. Çalıştığı tüm şirketlerde beklentilerin fazlasını karşılamış, dolayısıyla büyük hasarlardan sonra bile müşterileriyle olan iyi ilişkileri hiç bozulmamıştır. Bazı araç onarım servisleriyle zaman zaman ikili çalışma içine girmiş, asla komisyon gözetmediği, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için servise giden müşteri araçları daima hatırlı müşteri statüsünde değerlendirilmiş, servis sahibi ve görevlilerinin yakın ilgisine mazhar olmuştur. Bu hizmet felsefesi sektörel yükselişinin en büyük sebebidir.

GÖKÇELİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.  sigortacılığı çağdaş kurumsal yapı ve sağlıklı bir sistem ile icra edebilmek için yaptığı ciddi ve kararlı çalışmalar sayesinde son şeklini almış ve süreç tamamlanmıştır. Aktif, dinamik, çağdaş, bilinçli bir yapı ve profesyonel kadrosuyla sektördeki hizmetini sürdüren GÖKÇELİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. , tüm müşterilerinin takdir ve tercihlerine layık olabilmek için vargücü ile çalışmaktadır.