MEHMET HAN SİGORTA ACENTELİĞİ

GSM:0532 201 34 36

ADRES: MERKEZ MALATYA

TELEFON: 0422 324 14 15

FAX: 0422 324 14 15

Elementer , Hayat ve Tarım sigortaları branşlarında faaliyette bulunmak amacı  ile      1999  yılında  MALATYA da kurulmştur.
Türkiye nin  ve Dünya nın sayılı sigorta şirketleri ile yetkili – A – Acentesi  olarak  başladığı  çalışmalarını, bugünlere kadar başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Malatya da aynı anda bünyesinde birden  çok sigorta şirketin acenteliğini yapıp müşterilerine güvenli , ekonomik ve kaliteli  çözümler sunmak için çalışmıştır.

AMAÇLARIZ

 • Müşteri İhtiyaçlarına Uygun  Hızlı ve Ekonomik  Çözümler Sunmak
 • Kaliteli ve Süratli hizmet vermek, Sigortayı Kağıt Üzerinde Bırakmamak
 • Hasarı Bürokrasiden Uzak, Hızlı ve Eksiksiz Ödemek
 • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Oluşturmak ve  daimliliği sağlamak
 • Sektörde Güvenilir, Öncü ve Aranılan Bir Kurum Olmak
 • Kalıcı, İstikrarlı ve Verimli Bir Organizasyon Yapısına Sahip Olmak
 • Faaliyetlerini yerine getirirken tüm ilişkilerinde dürüstlük ilkesine bağlı kalmak

HİZMETLERİMİZ

 • Karayolları Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (TRAFİK SİGORTASI)
 • Oto Kaza Sigortası ( KASKO )
 • Nakliyat Sigortası
 • Yangın Sigortası
 • Yurt Dışı Nakliyat
 • Zorunlu Koltuk ve Ferdi Kaza Sigortası
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • İş Yeri Sigortası
 • Konut Sigortası
 • Zorunlu Deprem Sigortası ( DASK )
 • Ferdi Kaza Sigortası
 • İşveren Mali Mesuliyet Sigortası
 • Garaj Mali Sorumluluk Sigortası
 • Cam Kırılması Sigortası
 • Makine Kırılması Sigortası
 • İnşaat – All Risk Sigortaları
 • Elektronik Cihaz Sigortaları
 • Hayat ve Sağlık Sigortaları
 • TARIM   SİGORTALARI (Kaysılara Dolu – Don – Fırtına – Yangın sigortası)

 


Daha Büyük Haritayı Görüntüle

ATLAS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

ADRES:İSMETİYE MAH. İSMETİYE SOK. FADILLIOĞLU APT. B BLOK K-1   MERKEZ / MALATYA

TELEFON: 0422 321 15 15

FAX: 0422 321 18 08

E-MAİL: atlas_sigorta@hotmail.com

WEB: www.malatyaatlassigorta.com

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM, SAĞLIK, SEYAHAT, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA GİBİ HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ.

Firma Profil: Çağdaş Sigortacılığın Merkezi olma , kurumsal hedefi ile hareket eden  ATLAS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. insan kaynaklarına özel bir önem vermektedir. Yoğun rekabet ortamında müşterilerimize sunduğumuz satış ve satış sonrası hizmet kalitesinin mükemmelleştirilmesi doğrultusunda “Toplam Kalite Yönetimi” felsefesinde uygulanması gerekli görüldüğünden ISO 9000 standartları için yoğun çalışmalar yapılmaktadır. ATLAS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. kullanmakta olduğu gelişmiş bilgisayar teknolojisi ile hizmette zamanla yarışmaktadır. Günün 24 saati tüm bilgiler bilgisayar ortamında oluşturulmakta ve değerlendirilmektedir. Ülkemizde acentelerini internet üzerinden on-line ile birbirine bağlayan ilk sigorta şirketi gene ATLAS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ’dİr.
ATLAS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., gerek müşterileri ve gerekse üretim kanalları için en yakın “Danışma Merkezi” dir. Sigortalıların her türlü riskini özel bir anlayışla takip etmenin yanısıra “Risk Mühendisliği” hizmeti ile de müşterilerinin risk ve ihitiyaçlarına en uygun, en düşük maliyetli butik çözümler üretmektedir.

ŞİMŞEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. – TURGAY ŞAHİNOĞLU

ADRES: HALEP CAD. IŞIKHAN K-2 NO:42  MERKEZ / MALATYA

TELEFON: 0422 323 98 97

FAX:0422 326 10 84

Sunduğu Hizmetler:TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ, KASKO, TRAFİK, TARIM, SAĞLIK, SEYAHAT, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA, DASK GİBİ HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ.

Firma Profil: ŞİMŞEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. hizmet verdiği her dönemde sigortalısının çıkarları doğrultusunda aracılık edebilmek için birçok sigorta şirketinin acenteliğini aynı anda yürütmüştür.  Şirketimizin gerek elementer gerekse sağlık ve hayat branşlarında üretimi her sene reel olarak artış göstermiş ve yenilemelerin gerçekleşme oranı % 95 olmuştur. Bu bağlamda,şirketin başlıca amaçlarından birini teşkil eden müşteri sadakatinin gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Müşteri portföyümüzde, aracısından tarafsız ve profesyonel hizmet bekleyen yabancı ve büyük Türk şirketleri yer almaktadır.Hayat dışı branşlarda üretim,bedelleri çok yüksek gerçekleşen ve özellikli poliçelerden oluşmaktadır. Bu da şirketin diğer bir önemli kuruluş amacı olan,sigortalıya gereksinim duyduğu ve piyasada arz olunmayan sigorta ürünleri için aracılık etme ilkesinin gerçekleştirildiği anlamına gelmektedir. Halen ,dünyadaki globalleşmeye ayak uydurabilmiş sigorta şirketleri ile sektörde mali yapısı bakımından her zaman lider durumunda olan sigorta şirketi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.ŞİMŞEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. kullanmakta olduğu gelişmiş bilgisayar teknolojisi ile hizmette zamanla yarışmaktadır. Günün 24 saati tüm bilgiler bilgisayar ortamında oluşturulmakta ve değerlendirilmektedir. Ülkemizde acentelerini internet üzerinden on-line ile birbirine bağlayan ilk sigorta şirketi gene ŞİMŞEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ’dır.ŞİMŞEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. müşterileri ile arasındaki güveni sağlayan temel unsurun başlı başına “Hizmetin kendisi” olduğuna inanmaktadır. Sigortacılıkta bu hizmet anlayışı bir hasar sırasında sigorta şirketinin müşterisinin yanında olması, hasarı doğru ve zamanında ödemesidir. ŞİMŞEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. hasar ödemelerini bürokrasiden uzak, süratli ve eksiksiz bir şekilde ödeyerek müşterileri arasındaki sigorta olgusuna olan güveni sarsmadan yıllardır götürmektedir.

KANDEMİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

ADRES: KIŞLA CAD. FİNANS BANK KARŞISI ŞEHVELLİOĞLU APT. NO.52 MERKEZ  /  MALATYA

TELEFON: 0422 323 92 60

FAX:0422 323 92 61

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM,  SEYAHAT,SAĞLIK, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA gibi her türlü sigortacılık hizmetleri.

Firma Profil:

KANDEMİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  sigorta aracılık sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamız tam müşteri memnuniyetini hedef almış bu konuda kendini kanıtlamış bulunmaktadır.Müşteri memnuniyeti ilkemizi sizlerle de paylaşmak isteriz.Amacımız,en kolay ulaşılan ve en çok tercih edilen sigorta acentesi olmak!İhtiyaçlarınızı belirlemek ve sorunlarınızı çözmek bizim işimiz,siz artık rahat edin: GÜVENDESİNİZ.

KALİTE POLİTİKAMIZ , Müşterilerimizin alın teriyle ortaya çıkardıkları mal varlıklarını en uygun güvenceyle teminat altına almaktır. Ateşin düştüğü yeri yakmamasını sağlamaktır. En kısa zamandan en iyi hizmeti sunmaktır. Sigortacılığın bir güven işi olduğundan hareketle siz sigortalılarımıza iyi günde kötü günde profesyonelce destek olmaktır. Uzman personelimizle istediğinz poliçe hakkında ,doğru fiyat,tarafsız bilgi ve satış sonrası destek sağlamaktır. Poliçe kapsamı ve teminatlarıyla ilgili geç kalmış bilgiler yerine yerinde ve çıkarlaınızı koruyan doğru değerlendirmeler yapmaktır.

DAMLA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

ÇALIŞTIĞIMIZ ŞİRKETLER:

ADRES: İSMETİYE MAH. TURGUT TEMELLİ CAD. AÇIL İŞMERKEZİ  B/BLOK  D-6 MERKEZ MALATYA

TELEFON: 0422 324 30 10

FAX: 0422 324 30 34

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM, SAĞLIK, SEYAHAT, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA VS. TÜM SİGORTACILIK HİZMETLERİ.

Firma Profil: DAMLA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Paylaşımcılık ve şeffaflık ilkesi ile toplumu bilinçlendirme. Tecrübe,güven ve hizmet anlayışı ile hızlı çözüm üretme. Paydaşların memnuniyetine mükemmeliyetçilik anlayışı ile odaklanma temel değerlerimizdir. DAMLA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ., yılların deneyimi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sağlayan müşterilerinin ve çalışanlarının da gurur duyduğu Türkiye’de en iyi hizmet veren kurum olmayı hedefleyen şirkettir. DAMLA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. , verdiği uygun fiyatlar,en iyi hizmet kalitesi ve güvenilir müşteri rehberliği ile tanınır. DAMLA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. sigortalıları ve çalıştığı aracı firmalar için adil ve güvenilir bir Şirkettir. DAMLA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. müşterilerine uzman çalışanlarıyla ücretsiz sigorta danışmanlığı sunar.