OKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

ADRES: NİSSAN OTO. PLAZA ADANA MERSİN KARAYOLU ÜZERİ 17.KM ÇUKABİRLİK KARŞISI   ADANA/SEYHAN

TELEFON: 0324 651 48 90

FAX: 0324 651 48 97

Sunduğu Hizmetler:TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ, KASKO, TRAFİK, TARIM, SAĞLIK, SEYAHAT, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA, DASK GİBİ HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ.

Firma Profil: OKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ   hizmet verdiği her dönemde sigortalısının çıkarları doğrultusunda aracılık edebilmek için birçok sigorta şirketinin acenteliğini aynı anda yürütmüştür.  Şirketimizin gerek elementer gerekse sağlık ve hayat branşlarında üretimi her sene reel olarak artış göstermiş ve yenilemelerin gerçekleşme oranı % 95 olmuştur. Bu bağlamda,şirketin başlıca amaçlarından birini teşkil eden müşteri sadakatinin gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Müşteri portföyümüzde, aracısından tarafsız ve profesyonel hizmet bekleyen yabancı ve büyük Türk şirketleri yer almaktadır.Hayat dışı branşlarda üretim,bedelleri çok yüksek gerçekleşen ve özellikli poliçelerden oluşmaktadır. Bu da şirketin diğer bir önemli kuruluş amacı olan,sigortalıya gereksinim duyduğu ve piyasada arz olunmayan sigorta ürünleri için aracılık etme ilkesinin gerçekleştirildiği anlamına gelmektedir. Halen ,dünyadaki globalleşmeye ayak uydurabilmiş sigorta şirketleri ile sektörde mali yapısı bakımından her zaman lider durumunda olan sigorta şirketi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. OKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  kullanmakta olduğu gelişmiş bilgisayar teknolojisi ile hizmette zamanla yarışmaktadır. Günün 24 saati tüm bilgiler bilgisayar ortamında oluşturulmakta ve değerlendirilmektedir. Ülkemizde acentelerini internet üzerinden on-line ile birbirine bağlayan ilk sigorta şirketi gene OKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  ’dİr.OKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  müşterileri ile arasındaki güveni sağlayan temel unsurun başlı başına “Hizmetin kendisi” olduğuna inanmaktadır. Sigortacılıkta bu hizmet anlayışı bir hasar sırasında sigorta şirketinin müşterisinin yanında olması, hasarı doğru ve zamanında ödemesidir. OKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  hasar ödemelerini bürokrasiden uzak, süratli ve eksiksiz bir şekilde ödeyerek müşterileri arasındaki sigorta olgusuna olan güveni sarsmadan yıllardır götürmektedir.

SEDA AKKÜLAH SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

ADRES: CEMALPAŞA MAH.  TOROS CAD.  ARKIN APT.   ZEMİN KAT   SEYHAN / ADANA

TELEFON: 0322 456 00 54

FAX: 0322 456 23 02

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM,  SEYAHAT,SAĞLIK, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA gibi her türlü sigortacılık hizmetleri.

Firma Profil: SEDA AKKÜLAH ACENTELİK Adana da kuruldu.Paylaşımcılık ve şeffaflık ilkesi ile toplumu bilinçlendirme. Tecrübe,güven ve hizmet anlayışı ile hızlı çözüm üretme. Paydaşların memnuniyetine mükemmeliyetçilik anlayışı ile odaklanma temel değerlerimizdir. SEDA AKKÜLAH ACENTELİK , yılların deneyimi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sağlayan müşterilerinin ve çalışanlarının da gurur duyduğu Türkiye’de en iyi hizmet veren kurum olmayı hedefleyen şirkettir. SEDA AKKÜLAH ACENTELİK , verdiği uygun fiyatlar,en iyi hizmet kalitesi ve güvenilir müşteri rehberliği ile tanınır. SEDA AKKÜLAH ACENTELİK, Sigortalıları ve çalıştığı aracı firmalar için adil ve güvenilir bir Şirkettir. SEDA AKKÜLAH ACENTELİK, müşterilerine uzman çalışanlarıyla ücretsiz sigorta danışmanlığı sunar.

Daha Büyük Haritayı Görüntüle

AKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

ADRES: TÜRLÜBAŞ MAH.   ABBAS ÜLKÜ SOK.   NO:7  CEYHAN / ADANA

TELEFON: 0322 613 58 02

FAX: 0322 612 87 43

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM,  SEYAHAT,SAĞLIK, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA gibi her türlü sigortacılık hizmetleri.

Firma Profil: AKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ sigorta acenteligi ile sektöre başlamıştır.  AKAR  SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ hizmet verdiği her dönemde sigortalısının çıkarları doğrultusunda aracılık edebilmek için birçok sigorta şirketinin acenteliğini aynı anda yürütmüştür.Bununla birlikte AKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ, bu sigorta şirketlerinin 1 tanesinin ilk 2 başarılı acentesi arasında diğerlerinde de her zaman başarılı acentelerinin arasında yer almıştır. Şirketimizin gerek elementer gerekse sağlık ve hayat branşlarında üretimi her sene reel olarak artış göstermiş ve yenilemelerin gerçekleşme oranı % 95 olmuştur. Bu bağlamda,şirketin başlıca amaçlarından birini teşkil eden müşteri sadakatinin gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Müşteri portföyümüzde, aracısından tarafsız ve profesyonel hizmet bekleyen yabancı ve büyük Türk şirketleri yer almaktadır.Hayat dışı branşlarda üretim,bedelleri çok yüksek gerçekleşen ve özellikli poliçelerden oluşmaktadır. Bu da şirketin diğer bir önemli kuruluş amacı olan,sigortalıya gereksinim duyduğu ve piyasada arz olunmayan sigorta ürünleri için aracılık etme ilkesinin gerçekleştirildiği anlamına gelmektedir. Halen ,dünyadaki globalleşmeye ayak uydurabilmiş sigorta şirketleri ile sektörde mali yapısı bakımından her zaman lider durumunda olan sigorta şirketleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

ÖZELKÖSE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ – ZEKİ ÖZELKÖSE

ADRES: REŞATBEY MAH. ORDU SOK. UYAR APT. NO:6 ZEMİN KAT SEYHAN / ADANA

TELEFON: 0322 454 43 43

FAX: 0322 454 42 40

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM,  SEYAHAT,SAĞLIK, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA gibi her türlü sigortacılık hizmetleri.

Firma Profil: ÖZELKÖSE SİGORTA  2004 yılında AK SİGORTA acenteleği ile kuruldu. 2004 yılından  itibaren sigorta aracılık sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamız tam müşteri memnuniyetini hedef almış bu konuda kendini kanıtlamış bulunmaktadır.Müşteri memnuniyeti ilkemizi sizlerle de paylaşmak isteriz.Amacımız,en kolay ulaşılan ve en çok tercih edilen sigorta acentesi olmak!İhtiyaçlarınızı belirlemek ve sorunlarınızı çözmek bizim işimiz,siz artık rahat edin:GÜVENDESİNİZ.

KALİTE POLİTİKAMIZ , Müşterilerimizin alın teriyle ortaya çıkardıkları mal varlıklarını en uygun güvenceyle teminat altına almaktır. Ateşin düştüğü yeri yakmamasını sağlamaktır. En kısa zamandan en iyi hizmeti sunmaktır. Sigortacılığın bir güven işi olduğundan hareketle siz sigortalılarımıza iyi günde kötü günde profesyonelce destek olmaktır. Uzman personelimizle istediğinz poliçe hakkında ,doğru fiyat,tarafsız bilgi ve satış sonrası destek sağlamaktır. Poliçe kapsamı ve teminatlarıyla ilgili geç kalmış bilgiler yerine yerinde ve çıkarlaınızı koruyan doğru değerlendirmeler yapmaktır.Daha Büyük Haritayı Görüntüle

DERYA ERDOĞAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

ADRES: KARASOKU MAH.  ABİDİNPAŞA CAD.  NO:20 ABDULKADİR AZINÇ İŞHANI KAT-5/504(ŞEKERBANK ÜSTÜ)   SEYHAN / ADANA

TELEFON: 0322 352 10 93 – 0322 352 72 51

FAX: 0322 352 35 18

Sunduğu Hizmetler: KASKO, TRAFİK, TARIM,  SEYAHAT,SAĞLIK, KONUT, İŞYERİ, YANGIN , NAKLİYAT, FERDİ KAZA gibi her türlü sigortacılık hizmetleri.

Firma Profil: DERYA ERDOĞAN SİGORTA 1993  yılında HALK  sigorta acenteligi (YAPIKREDİ) ile Adana da sektöre başlamıştır.  DERYA ERDOĞAN SİGORTA hizmet verdiği her dönemde sigortalısının çıkarları doğrultusunda aracılık edebilmek için birçok sigorta şirketinin acenteliğini aynı anda yürütmüştür.Bununla birlikte DERYA ERDOĞAN SİGORTA, bu sigorta şirketlerinin 1 tanesinin ilk 2 başarılı acentesi arasında diğerlerinde de her zaman başarılı acentelerinin arasında yer almıştır. Şirketimizin gerek elementer gerekse sağlık  branşlarında üretimi her sene reel olarak artış göstermiş ve yenilemelerin gerçekleşme oranı % 95 olmuştur. Bu bağlamda,şirketin başlıca amaçlarından birini teşkil eden müşteri sadakatinin gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Müşteri portföyümüzde, aracısından tarafsız ve profesyonel hizmet bekleyen yabancı ve büyük Türk şirketleri yer almaktadır.Hayat dışı branşlarda üretim,bedelleri çok yüksek gerçekleşen ve özellikli poliçelerden oluşmaktadır. Bu da şirketin diğer bir önemli kuruluş amacı olan,sigortalıya gereksinim duyduğu ve piyasada arz olunmayan sigorta ürünleri için aracılık etme ilkesinin gerçekleştirildiği anlamına gelmektedir. Halen ,dünyadaki globalleşmeye ayak uydurabilmiş sigorta şirketleri ile sektörde mali yapısı bakımından her zaman lider durumunda olan sigorta şirketleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Daha Büyük Haritayı Görüntüle